Hakkımızda

Pratik ve lezzetli tariflerin yeni adresi Mutfaktan Sofraya…  Artık yemek sitelerinde seçenekler arasında kaybolmak yok. Çünkü Mutfaktan Sofraya, sofranızda görüp yemek isteyeceğiniz tüm lezzetleri seçenekleriyle beraber sizin için ayrı ayrı hazırladı. Artık günün tüm ana ve ara öğünleri için her beslenme alışkanlığına yönelik yemek tariflerini sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

Her gün kahvaltıda aynı şeyleri yemekten sıkılan, farklı ama hazırlaması kolay lezzetler arayanların Kahvaltılık başlığımıza tıklaması yeterli. Kahvaltısını, öğünlerini ya da misafir ağırlamalarını hamurişi tariflerle tatlandırmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış Hamurişi sekmesine bakmasını öneriyoruz. Mutfaktan Sofraya, sağlığına veya kilosuna dikkat edenleri de ihmal etmiyor. Düşük kalorili ve lezzetli seçeneklerin bulunduğu Salatalar ve Diyet Yemekleri başlıkları tam sizin için. Tüm menülere uygun seçenekler barındıran ve farklı yörelerden çeşitler sunduğumuz Çorbalar kısmında da damak tadınıza uygun çorbalar bulunuyor.

Fırında ya da tencerede yapabileceğiniz tüm sebze yemeği çeşitlerini Sebze Yemekleri kısmında, et ve tavuk ile yapabileceğiniz pratik ve lezzetli yemek çeşitlerini ise Et ve Tavuk kısmında kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutfaktan Sofraya, “Ana yemeğin yanında ne sunacağım?”, “Makarnayı neyli yapsam?” derdini de Makarna ve Pilav kısmındaki tariflerle ortadan kaldırıyor. Mutfaktan Sofraya, balık başta olmak üzere tüm su ürünleriyle ızgarada, tavada ya da fırında yapabileceğiniz lezzetli tarifleri Su Ürünleri kısmında sizin için topladı. Tüm bu lezzetli ve pratik tariflerden sonra yemeğini tatlıyla taçlandırmak isteyenler için Tatlılar kısmında sütlü tatlılardan şerbetli tatlılara kadar tüm tatlı çeşitlerini bulabilirsiniz.